пт, 12 бер. | Подія проходиме в Zoom

Презентація пам’ятки з безпеки публічних заходів для ЛГБТІ

Презентація пам’ятки з безпеки публічних заходів для ЛГБТІ

Час та місце

12 бер., 15:00
Подія проходиме в Zoom

Про захід

Міжнародна правозахисна організація Freedom House запрошує на презентацію пам’ятки з безпеки для організаторів та організаторок публічних подій 12 березня о 15.00.

Протягом року команда Freedom House спільно з Ганною Литвиновою з команди «Інсайт» працювала над алгоритмами для навчання та підтримки організаторів публічних заходів на ЛГБТ+ та гендерну тематику. Пам’ятка містить кращі практики, практичні директиви та рекомендації щодо організації мирного зібрання різного масштабу та формату на ЛГБТ+- та гендерну тематику в українському контексті. Документ базується на знаннях правозахисників та правозахисниць, які мають досвід ефективної організації безпечних публічних подій на гендерну та ЛГБТ+ тематику та взаємодії з правоохоронними органами та органами місцевого самоврядування.

Ця пам’ятка стане у нагоді усім, хто планує організувати публічну подію про права ЛГБТ+ і не знає, з чого почати, коли йдеться про безпеку. Цей документ містить короткий словник, а також п’ять базових алгоритмів для організації публічної події різного формату та масштабу.

Запрошуємо правозахисників, ЛГБТІ активістів та активісток, союзників, журналістів та усіх, хто цікавиться тематикою прав людини та безпекою мирних зібрань долучитись до презентації.

На презентацію запрошені Людмила Янкіна, керівниця проєктів у команді ZMINA. Центр прав людини та Максим Петров, менеджер проєктів Української Гельсінської спілки з прав людини.

Лише зареєстровані учасники та учасниці зможуть отримати посилання на трансляцію у Zoom. Просимо зареєструватись до 11 березня включно за посиланням: https://forms.gle/SvWr1DPXNGRg3Shy5

З огляду на технічні обмеження щодо можливої кількості учасників в онлайн-події, організатори залишають за собою право відмовити в участі попри вчасну та повну реєстрацію.

Долучайтесь до кампанії «Союзники в дії»: https://alliesinaction.com/

У разі виникнення запитань чи уточнень щодо події, будь ласка, звертайтесь за адресою: ukraine@freedomhouse.org.

Меньше

Поділитися