Український індекс корпоративної рівності

Дорожня карта для вашого бізнесу

Національне дослідження корпоративних політик, правил та практик приватних компаній щодо підтримки рівності і різноманітності та заборони дискримінації на робочому місці.


Індекс включає дослідження протидії дискримінації за ознаками статі, інвалідності, сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності.


Дослідження є спільною розробкою громадської організації Точка опори ЮА, громадської організації Соціальна дія та Національної Асамблеї людей з інвалідністю України за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

index2.jpg

Попередні результати Індексу

та критерії оцінки

Результати Індексу Корпоративної рівності 2020

Критерії оцінювання Індексу Корпоративної рівності 2021

Результати Індексу Корпоративної рівності 2019

Результати Індексу Корпоративної рівності 2017

Index Report 20202

index3.jpg

Индекс равенства. Что это такое и как украинский бизнес адаптирует рабочие места для разных людей

Материал ФОКУС о Индексе корпоративного равенства

Партнери проєкту

Проєкт є спільною розробкою ГО "ТОЧКА ОПОРИ ЮА", ГО "Cоціальная дія" та ГО "Сучасна жінка" та впроваджується за підтримки фонду "Відродження". Партнером проєкту також є Європейська Бізнес Асоціація.

FAQ

Що таке Український індекс корпоративної рівності?

це національне дослідження корпоративних політик, правил та практик приватних компаній щодо підтримки рівності і різноманітності та заборони дискримінації на робочому місці. Дослідження публікується щорічно, на основі нього формується ТОП-компаній, які продемонстрували найкращий результат.

Як моїй компанії приєднатися до Індексу?

Для цього достатньо пройти опитувальник, який публікується з вересня по жовтень включно. Результат компанії зберігається два роки, або змінюється, якщо компанія пройшла опитувальник повторно аби підвищити результат. Участь є безкоштовною.

Як формується рейтинг компанії?

Компанія заповнює опитувальник, який складається з питань, відповідь на які, надають компанії бали. Максимальний бал - 100.

Як стати партнером проєкту?

НУО та бізнес-асоціації, які поділяють ідею різноманіття на робочому місці можуть стати партнером проєкту. Для цього напишіть нам на пошту: office@t-o.org.ua

Чи є у вас навчальна програма для компаній?

Перша за все пропонуємо вам пройти наш безкоштовний онлайн-курс "Залучайте найкращих – створюйте робочі місця без дискримінації" на платформі ВУМ.


Ми проводимо навчальні заходи для компаній базуючись на їхньому запиті. Ця послуга не є безкоштовною. Для обговорення деталей, пишіть нам на пошту: office@t-o.org.ua